+370 635 23380   I-V 9:00-18:00
Pažymėtos prekės

Grąžinimas

Visos www.icedeal.lt parduodamos prekės yra tikros ir atitinkančios aprašymą. Kiekvieną prekę prieš išsiųsdami kruopščiai patikriname, todėl garantuojame, jog jos yra kokybiškos. Visas prekes galite grąžinti arba pakeisti į kitas per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos.
 
Reikalavimai grąžinamai prekei:
- grąžinama prekė turi būti originalioje, tvarkingoje pakuotėje;
- prekė turi būti pirkėjo nesugadinta;
- prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
- grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta;
- grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.
 
Dėmesio!
 
Jei persigalvojama ir nusprendžiama atsisakyti pirkinio, tas pirkinys negali būti panaudotas. Teisė atsisakyti pirkinio suteikiama tam, kad galėtumėte jį apžiūrėti taip pat kaip tai darytumėte parduotuvėje, o ne tam, kad galėtumėte juo nemokamai naudotis 14 dienų pagal  ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmokate Jūs.
 
Apie grąžinamą prekę privaloma pranešti elektroniniu paštu: info@icedeal.lt
 
Svarbu! : Siuntimo išlaidos nėra grąžinamos. Pinigai už grąžintas prekes, atitinkančias grąžinimo sąlygas, pervedami į pradinio mokėtojo sąskaitą per 7 (septynias) darbo dienas nuo grąžinamų prekių priėmimo.